שאלות ותשובות

שאלות ותשובות
שאלות ותשובות
עם הקמת החברה ורישומה ברשם החברות, ניתן לפתוח חשבון בבעלות החברה. בדרך כלל מקימים את החברה פורמלית כשצפויה תנועת כספים, כלומר צפי לגיוס כלשהו או הכנסות.
בנקאי ההיי-טק עברו הכשרה מקיפה בתחום ההיי-טק, והם מכירים היטב את השפה ואת הצרכים של היזמים. בנקאי ההיי-טק עוסקים אך ורק בתחום הזה ונותנים מעטפת שירות המותאמת לשלבי הצמיחה של החברות. כמו כן, הם זמינים 24/7 בנייד ובמייל ויכולים לסייע גם מעבר לשירות הבנקאי הרגיל.
לפועלים היי-טק יש נציגות בסניף ניו-יורק של בנק הפועלים. בסניף ניו-יורק יש ממונה על תחום ההיי-טק ומתחתיה יש מספר בנקאי היי-טק.
כן, חברת סטארט-אפ ישראלית רשאית לפתוח שם חשבון. התהליך פשוט ומובנה ומתחיל בסניף פועלים היי-טק בארץ, בליווי הנציגות המקומית בארץ של פועלים ניו-יורק.
לפועלים היי-טק יש 10 סניפים בכל רחבי הארץ. אנחנו מאמינים שיזמות אינה נחלת אזור המרכז בלבד וערוכים לתת מענה בכל הארץ. בנקאי ההיי-טק מוצבים במחלקות העסקיות באותם עשרה סניפים של הבנק. באתר ניתן לראות את מיקומי הסניפים. 
אנחנו מציעים מגוון פתרונות מימון התפורים במיוחד לחברות הזנק, כגון הלוואת גישור כנגד כספי מדען, הלוואת גישור כנגד גיוס כספים צפוי, מימון חייבים כשהחברה מוכרת ועוד. המימונים נעשים על ידי צוות אשראי ייעודי ומנוסה, המתמחה במימון לסטארטאפים.
מעבר לשירות, המקצועיות, הפריסה הארצית ומגוון המוצרים המוצעים, אנחנו מסייעים לסטארטאפים על ידי חיבור למשקיעים. לפועלים היי-טק יש קשרים ענפים ושיתופי פעולה עם גורמים מובילים ומשמעותיים בתעשייה, בהם קרנות הון סיכון, אקסלרטורים, עורכי דין ורואי חשבון, והיא ממנפת אותם לטובת היזמים. 
בהחלט. אנחנו מציעים סל הטבות והנחות ללקוחות ההיי-טק. את הפרטים המלאים ניתן לקבל אצל בנקאי ההיי-טק בסניפים.